Договір оферти

"Реєструючись, оформляючи замовлення та здійснюючи оплату, я приймаю умови Договору Інтернет-магазину «JRL» та надаю згоду на обробку моїх персональних даних"

Пропозиція укласти електронний Договір

Інтернет-магазину «JRL» на наступних умовах

Дана пропозиція Інтернет-магазину «JRL» укласти Договір діє у сфері роздрібної торгівлі і спрямована невизначеному потенційному Покупцю. Договір є публічним правочином, згідно з яким Продавець, що здійснює підприємницьку діяльність з продажу Товару зобов’язується продати, а Покупець сплатити за Товар грошові кошти з моменту вступу в дію зазначеного Договору.

1.      Порядок укладання Договору

1.1.  Покупець, який має намір укласти Договір на нижчевикладених умовах, здійснює свій вибір ґрунтуючись на інформації з каталогів, прайсів, що розміщені на сайті Інтернет-магазину «JRL» за адресою jrl.ua. Замовлення здійснюється за номерами телефонів, зазначеного на кожній сторінці внизу сайту, або шляхом заповнення спеціальної форми.

1.2.  Здійснюючи замовлення шляхом заповнення спеціальної форми, Покупець добровільно і свідомо здійснює свою реєстрацію і надає Продавцю свої персональні дані -- інформацію, необхідну для виконання Продавцем замовлення: е-mail, імʼя, прізвище, телефон, поштову адресу. Надання неактуальних або неточних даних про Покупця може перешкодити виконанню Договору. Без надання таких даних, або надання Покупцем недостовірних даних, Договір вважається неукладеним і Покупець несе відповідальність перед Продавцем у разі нанесення йому збитків.

1.3.  Здійснюючи замовлення та оплату, Покупець підтверджує свою згоду на укладання даного Договору на умовах, що в ньому викладені.

1.4.  Підтвердженням отримання Продавцем від Покупця згоди на укладання Договору є направлення на е-mail Покупця або на номер телефону, зазначених в замовленні, повідомлення про номер та вартість замовлення.

1.5.  Договір вступає в силу з моменту оформлення Покупцем замовлення та проведення повного розрахунку за Товар.

2.      Порядок здійснення замовлення

2.1.  З моменту вибору Товару та поміщення до Корзини, він резервується для продажу даному Покупцю за ціною, на момент його обрання. Резервування триває до моменту оплати Товару і не може перевищувати 24 години. По завершенню цього строку замовлення анулюється автоматично, а Договір вважається неукладеним.

2.2.  Договір вважається виконаним з моменту вручення Товару Покупцю, про що свідчить підписаний Покупцем Акт приймання-передачі Товару.

3.      Порядок розрахунків

3.1.  Покупець має можливість здійснити розрахунок за замовлений Товар:

3.1.1.      шляхом перерахування на банківський (картковий) рахунок Продавця:

-     ok______________________________;

3.1.2.      під час отримання Товару через кур’єрську доставку – готівкою;

3.1.3.      шляхом перерахування коштів за допомогою системи liqpay;

3.1.4.      під час отримання Товару через поштовий сервіс (посилкою) Нова пошта – готівкою.

3.2.  Продавець не несе відповідальності за роботу інтернет-провайдерів, операторів зв'язку, банківських установ, сервісів оплати Visa/MasterCard, в результаті яких необхідна інформація, дані про оплату не надійшли або надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені.

4.      Доставка Товару

4.1.  Продавець зобов’язаний передати Покупцю замовлений ним Товар після виконання Покупцем повного розрахунку в розмірі, згідно здійсненного замовлення.

4.2.  Витрати на оплату курʼєрську доставку та пересилання несе Покупець. У випадку здійснення розрахунку на суму більше ніж 2 000 (три тисячі) гривень, незалежно від суми замовлення, доставка здійснюється за 1 (одну) гривню.

4.3.  Вартість доставки зазначається в замовленні окремо від вартості Товару і розраховується за тарифами особи, що здійснює таку доставку, крім випадків вартості доставки за 1 (одну) грн.

4.4.  Продавець повинен доставити Покупцю Товар з моменту отримання повного розрахунку протягом прийнятного строку: в межах України – до 4 робочих днів.

4.5.  У разі неможливості виконання Договору через відсутність замовленого Товару, Продавець повинен негайно повідомити про це Покупця та зв’язатися з ним для встановлення додаткового строку доставки. При неможливості Покупця зʼявитися за Товаром, він зобовʼязаний повідомити про це Продавця. При цьому строк безкоштовного зберігання Товару на складі курʼєра («Нова пошта» тощо) становить 3 (три) дні.

5.      Умови і порядок обміну (повернення) Товару. Гарантії.

5.1.  До положень даного Договору за участю Покупця-фізичної особи застосовуються положення законодавства України про захист прав споживачів.

Гарантії

5.2.  На Товар, що придбаний в Інтернет-магазині «JRL» встановлений наступний строк гарантії – 30 днів. Гарантійний строк обчислюється починаючи від дня передачі Товару Покупцю.

5.3.  У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків (придбання Товару неналежної якості) Покупець, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право пред'явити одну з зазначених вимог, а в разі її невиконання заявити іншу вимогу з перерахованих:

5.3.1. пропорційного зменшення ціни;

5.3.2. безоплатного усунення недоліків Товару в розумний строк;

5.3.3. відшкодування витрат на усунення недоліків Товару.

Обмін (заміна) та повернення Товару

5.4.  За наявності Товару, вимога Покупця про заміну Товару з недоліками підлягає негайному задоволенню, а в разі виникнення потреби в перевірці якості - протягом 14 днів або в інший строк, за домовленістю сторін. У разі відсутності Товару, вимога Покупця про його заміну підлягає задоволенню у 2х-місячний строк з моменту подання відповідної заяви. При відсутності Товару, Покупець має право, на свій вибір, заявити будь яку-вимогу із п. 5.3.1. - 5.3.3.

5.5.  Вимоги Покупця, не підлягають задоволенню, якщо Продавець, виробник доведуть, що недоліки Товару виникли внаслідок порушення Покупцем правил користування Товаром або його зберігання.

5.6.  Покупець має право протягом 14 днів повернути, та вимагати повернення сплачених грошових коштів, чи обміняти Товар належної якості на аналогічний у Продавця, якщо він не використовувався, і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим Товаром.

5.7.  Покупець має право протягом 30 днів повернути Товар Продавцю та вимагати повернення сплачених грошових коштів у разі, якщо Товар має дефекти – істотні недоліки, які не можна усунути, які виникли з вини виробника Товару.

5.8.  Свої вимоги щодо обміну (повернення) Товару, Покупець має направити на e-mail або зателефонувавши за номером телефону, зазначеного на кожній сторінці внизу сайту. При цьому Покупець має зазначити інформацію про дату та номер замовлення, обставини, що відносяться до Замовлення, зокрема тип і дату виникнення невідповідностей; вимоги Покупця; контактні дані Покупця (телефон, e-mail), і pdf-скани супровідних документів на Товар.

5.9.  Обмін та повернення Товару (в тому числі при розірванні Договору) відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" здійснюється за адресою: 02000, м. Київ, вул. Біломорська, 1, торговий центр «Даринок», магазин 1ф.

6.      Порядок розірвання Договору

6.1.  Покупець має право розірвати укладений Договір шляхом повідомлення Продавця протягом 14 днів з моменту одержання Товару.

6.2.  При розірванні Договору грошові кошти Покупцю за сплачений Товар, повертаються у день розірвання Договору, а в разі неможливості - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 30 днів.

6.3.  У разі розірвання Договору Товар повинен бути повернений тим же засобом, що і доставлявся Покупцю.

7.      Відповідальність та вирішення спорів

7.1.  Вирішення спорів між сторонами Договору здійснюється в порядку, визначеному чинним законодавством України. Сторони прийшли до згоди, що відповідно до ч. 5 ст. 28 ЦПК України, при виникненні спору за даним договором, позов розглядається Деснянським районним судом міста Києва за місцем виконання договору: за місцем здійснення та прийняття замовлення -- в Деснянському районі м. Києва по вул. Біломорська, 1, торговий центр «Даринок», магазин 1ф.

7.2.  Сторони несуть відповідальність за порушення даного Договору в порядку, визначеному законодавством про захист прав споживачів.

7.3.  Продавець звільняється від будь-якої відповідальності перед Покупцем, у випадку, якщо Покупець здійснивши оплату, не здійснив інших необхідних дій, для того, щоб Договір вступив в силу: в тому числі, але не обмежуючись, не надав достовірні дані для оформлення замовлення, поштової адреси, телефону, імʼя, прізвища, не надав свою згоду на оброблення персональних даних.

8.      Захист персональних даних

8.1.  Укладенням цього Договору Покупець засвідчує надання ним згоди Продавцю на обробку його персональних даних, наданих Продавцю в будь-якій формі (письмовій або усній) та підтверджує, що він повідомлений (без додаткового письмового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», з метою виконання зобов’язань сторін за цим Договором, зокрема, з метою надання, отримання та здійснення розрахунків, що надаються за цим Договором, з рекламною метою, тощо.

8.2.  Згода на обробку персональних даних Покупця чинна протягом виконання зробленого замовлення та протягом трьох наступних років після останнього виконаного Продавцем замовлення.

8.3.  Укладаючи Договір, Покупець надає згоду на те, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки, а саме: фінансовим установам, колекторським компаніям, операторам мобільного та поштового зв’язку, іншим фізичним та/або юридичним особам.

8.4.  Продавець гарантує, що не здійснює передачу, продаж, не розголошує персональні дані, яку отримуємо на сайті Інтернет-магазину «JRL»  третім сторонам без попередньої згоди Покупця. Продавець розкриває персональні дані лише у випадках визначених чинним законодавством України, а також у випадку запобігання злочину або завдання шкоди Продавцю або третім особам.

8.5.  Якщо Покупець не погоджується з будь-якою з умов щодо надання, обробки персональних даних, він має право відмовитись від надання такої інформації. Відмова Покупця позбавляє сторони можливості на укладання даного Договору, оскільки робить неможливим виконання його умов.

9.      Інші умови

9.1.  Даний Договір є публічним правочином, умови якого встановлюються однаковими для всіх Покупців.

9.2.  Даний електронний Договір вважається таким, що за правовими наслідками прирівнюється до Договору, укладеного у письмовій формі, у разі вступу його в силу на умовах, в ньому викладених.

9.3.  Для його роздруківки необхідно клікнути на зображення прінтера на верхній панелі сайту.

9.4.  Для отримання вибору мови необхідно вибрати іншу мову сайту, клікнувши на верхній панелі сайту справа на зображення відповідного прапора.

 

Доставка по Україні "Новою поштою"
Оплата на карту, накладений платіж
Гарантія якості 100%
14 днів на повернення товару